Kontakt

Koordynator

Monika Wołodźko
tel: +48 58 76 27 216
e-mail: mw@bibusmenos.pl

Formularz kontaktowy

Oddziały

Wydłużenie pracy podzespołów hydraulicznych

Hydrotechnik logo

Firma Hydrotechnik jako lider w dziedzinie pomiaru przepływu, ciśnień, temperatur itp. układów hydrauliki siłowej, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadzając do swojej oferty nowe czujniki oraz gotowe urządzenia.

Ich zadaniem jest ciągły monitoring parametrów oleju znajdującego się w układzie. Badanymi parametrami oleju hydraulicznego są:

  • zawartość wody (czujnik – CM100)
  • lepkość (CV100)
  • zanieczyszczenie czynnikami metalicznymi (CW100)
  • klasa czystości oleju (CP100)

Czujniki do badania jakości oleju

Ciągłe sprawdzanie powyższych parametrów pozwala na wykrycie zużycia komponentów hydraulicznych i ich regenerację przed kosztowną naprawą całego układu. Dodatkowo wiemy, kiedy wymagana jest wymiana oleju, który jest ważnym elementem w wysoko obciążonych układach hydraulicznych.
Powyższe detektory współpracują z urządzeniami MultiSystem 5060Plus, dzięki któremu możemy szybko przeglądać i zgrywać niezbędne dane.

SERWIS MOBILNY
W przypadku, gdy w układzie hydraulicznym nie mamy zamontowanych powyższych czujników, a wymagane jest sprawdzenie jakości oleju, do dyspozycji mamy gotowy zestaw CX197 wyposażony we wszystkie powyższe detektory. Pozwala on na szybką ocenę jakości oleju w obiegu podczas wyjazdu serwisowego bez konieczności przebudowy układu dzięki zastosowaniu połączeń Minimess.

czujniki jakości oleju