Kontakt

Koordynator

Monika Wołodźko
tel: +48 58 76 27 216
e-mail: mw@bibusmenos.pl

Formularz kontaktowy

Oddziały

[wpgmza id=”1″]

Pompy hydrauliczne tłoczkowe

pompy tłokoweW naszej szerokiej ofercie posiadamy również pompy hydrauliczne tłoczkowe, a także kompleksowy serwis tych urządzeń. Jako oficjalny dystrybutor gwarantujemy wykonanie powierzonych napraw solidnie i w krótkim czasie. Posiadamy odpowiednie zaplecze pozwalające na wykrywanie nawet najmniejszych usterek w pompach hydraulicznych. Dzięki temu każda pompa tłokowa regenerowana przez nasz zespół wraca do idealnego stanu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pompa hydrauliczna tłoczkowa – serwis

Pompy hydrauliczne tłoczkowe podlegające pod nasz serwis przechodzą szereg czynności, które pomagają w zdiagnozowaniu występujących nieprawidłowości. Wszystko jest dokładnie analizowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć wszystkie usterki w danym urządzeniu. Rozbudowane zaplecze testowe (zobacz stronę Stanowisko testowe) i ogromne doświadczenie w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami pozwalają nam na świadczenie usług o najwyższych standardach.

Pompa hydrauliczna – profesjonalizm i doradztwo na najwyższym poziomie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na w pełni profesjonalne serwisowanie pomp hydraulicznych. Prace są niezwykle dokładne i umożliwiają naprawę w krótkim czasie. Każda pompa tłoczkowa po dokonanej renowacji przechodzi cały szereg testów, potwierdzających, że urządzenie działa poprawnie.