Kontakt

Koordynator

Monika Wołodźko
tel: +48 58 76 27 216
e-mail: mw@bibusmenos.pl

Formularz kontaktowy

Oddziały
Logotyp SUN HYDRAULICS

Sun Hydraulics

Firma Sun Hydraulics jest liderem w dziedzinie projektowania oraz produkcji wysokowydajnej hydrauliki nabojowej. Została założona w 1970 roku w mieście Sarasota w Stanach Zjednoczonych.

Produkty SUN HYDRAULICS

Bloki zaworowe oraz naboje hydrauliczne pozwalają na łatwą rozbudowę układów i na pełną kontrolę prędkości, siły oraz zakresu ruchów komponentów zasilanych hydraulicznie. Oferowane przez firmę Sun Hydraulics elementy pozwalają na zwiększenie wydajności oraz poprawę bezpieczeństwa, zarówno w hydraulice mobilnej, jak i stacjonarnej. Amerykańska firma dostarcza produkty na całym świecie, głownie poprzez wyspecjalizowanych oficjalnych dystrybutorów, jakim w Polsce jest firma BIBUS MENOS.

Jej produkty należą do najbardziej innowacyjnych, zapewniają nieograniczone możliwości dostarczając kompletną linię produktową dla pięciu podstawowych rozmiarów, pozwalając na kontrolę przypływu i mocy.

Prowadzimy nie tylko serwis produktów amerykańskiej firmy czy produkcję z ich zastosowaniem, ale także sprzedaż (oferta na stronie bibusmenos.pl – patrz linki poniżej).

Wśród naszej oferty znajdą Państwo nastepujące produky SUN Hydraulics:

Oficjalna strona partnera
 
BIBUS MENOS jako oficjalny dystrybutor hydrauliki nabojowej firmy SUN HYDRAULICS

Sprawdź

 
Poniżej video prezentujące obecność firmy na targach ConExpo/IFPF 2017 w Las Vegas:

 

Powrót na stronę Partnerów >>