Kontakt

Koordynator

Monika Wołodźko
tel: +48 58 76 27 216
e-mail: mw@bibusmenos.pl

Formularz kontaktowy

Oddziały
Logotyp marki HYDROTECHNIK

Hydrotechnik

 
Hydrotechnik GmbH jest niemieckim producentem wysokiej klasy komponentów oraz narzędzi pomiarowych w dziedzinie hydrauliki siłowej. Firma z siedzibą w Limburgu stawia na innowacyjność, będąc jednym z wiodących dostawców przemysłowej technologii pomiarowej, służącej do diagnozowania oraz monitorowania stanu systemów wysokociśnieniowych. Swoje produkty rozwija od lat 60-tych XX wieku. Zatrudnia ponad 140 pracowników w centrali oraz spółkach zależnych.

Firma wyznaje filozofię “Test with confidence”, a także szczyci się wysoką jakością produktów spod znaku “Made in Germany”, ponieważ cała produkcja zlokalizowana jest w niemieckiej siedzibie. Także tam projektowane są nowe elementy oferty, testowane przed wprowadzeniem do produkcji we własnej prototypowni. W ramach kontroli i utrzymania standardów jakości w firmie od listopada 1996 roku obowiązuje norma ISO 9001. Od 2009 roku certyfikacja została rozszerzona o certyfikaty DIN EN ISO 9001-2004 oraz DIN EN ISO 14001-200.

Pomiar zanieczyszczeń - Patrick firmy Hydrotechnik

Spółki zależne troszczą się o sprzedaż na wybranych rynkach poza Niemcami. Są to: Hydrotechnik France SAS (założona w 2002 roku), Hydrotechnik Italia S.R.L (2005), Hydrotechnik Measurement Technology Co., Ltd. z siedzibą w Szanghaju (także 2005) oraz Hydrotechnik USA, Inc., która powstała w 2012 roku.

Całość uzupełnia duża sieć partnerów i przedstawicieli, dzięki której niemiecki producent jest obecny na wszystkich kontynentach. W Polsce produkty tej marki za pośrednictwem sieci biur handlowych oferuje BIBUS MENOS Sp. z o.o. Oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne i pomoc w dobrze rozwiązań dla każdej aplikacji i projektu Klienta.

Przeczytaj artykuł o narzędziach pomiaru zanieczyszczenia cieczy hydraulicznych (urządzenie Patrick optycznie mierzące ilość zanieczyszczeń): kliknij

BIBUS MENOS, oficjalny dystrybutor marki Hydrotechnik, oferuje:

 
Oficjalna strona partnera
 
Poniżej wizytówka firmy w formacie video:

Film przedstawiający historię niemieckiej firmy Hydrotechnik i jej dokonań w dziedzinie hydrauliki siłowej.

 

Powrót na stronę Partnerów >>