Kontakt

Koordynator

Monika Wołodźko
tel: +48 58 76 27 216
e-mail: mw@bibusmenos.pl

Formularz kontaktowy

Oddziały
Logotyp marki AGRO HYTOS

ARGO-HYTOS

Firma ARGO-HYTOS jest uznanym producentem hydrauliki siłowej. Powstała przez połączenie niemieckiej firmy ARGO i czeskiej HYTOS. Historia tych przedsiębiorstw sięga XIX wieku. W tym czasie spółka wypracowała pozycję jednego z liderów w dziedzinie hydrauliki przemysłowej i mobilnej wśród producentów elementów napędów i sterowań, techniki filtracji, elementów pomiarowych oraz urządzeń do serwisowania płynów.
 
siedziba ARGO HYTOS
 
Firma jest obecna na całym świecie poprzez liczne spółki produkcyjne i handlowe, zatrudnia ponad 1300 pracowników. Posiada szerokie możliwości produkcyjne oraz technologiczne, dzięki czemu może zaoferować wysokiej jakości produkty oraz realizację profesjonalnych projektów. Oprócz standardowej, sprawdzonej oferty firma ta koncentruje się również na indywidualnie zaprojektowanych rozwiązaniach systemowych, które są precyzyjnie dostosowane do wymagań Klienta.

BIBUS MENOS jako profesjonalny partner firmy zapewnia szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań ARGO-HYTOS w ramach różnorodnych zastosowań.

Posiadamy następujące produkty ARGO-HYTOS:

  • produkty w zakresie techniki filtracji (filtry oraz akcesoria)
  • napędy oraz sterowania hydrauliczne
  • urządzenia służące do serwisowania oleju
  • czujniki oraz elementy pomiarowe

 
Oficjalna strona partnera
 

Film przedstawiający ARGO-HYTOS: HIT ® - Hybrid Integrated Tank!.

Powrót na stronę Partnerów >>