Kontakt

Koordynator

Monika Wołodźko
tel: +48 58 76 27 216
e-mail: mw@bibusmenos.pl

Formularz kontaktowy

Oddziały

O nas

hydraulika siłowa z Bibus Menos

Hydraulika siłowa – pasja i doświadczenie

hydraulika siłowa katowiceBIBUS MENOS Sp. z o.o. to znana i ceniona firma na rynku polskim. Firma MENOS pojawiła się w Polsce w roku 1994, a następnie przyłączyła się do Holdingu BIBUS, zyskując w ten sposób wiele możliwości, a także multikulturowe know-how. Niemal 70-letnie doświadczenie Grupy, dziesiątki wykwalifikowanych pracowników i setki bezkonkurencyjnych produktów sprawiają, że nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna. Stawiamy na trwałe relacje z naszymi Partnerami i oferujemy wysoką jakość usług podejmując się zleceń indywidualnych. Nasi partnerzy mogą liczyć na optymalne rozwiązania, idealnie dopasowane do potrzeb.

Kompleksowa oferta gwarancją sukcesu

Wieloletnie doświadczenie to nie wszystko – aby nasi nabywcy byli w pełni zadowoleni z naszej oferty, oferujemy im szeroką kompleksowość produktów i usług. Oprócz projektowania oraz produkcji, nasi wykwalifikowani specjaliści zajmują się również usługami szkoleniowymi i konsultacyjnymi, a także obsługą serwisową i gwarancyjną. Nasza firma posiada wiele oddziałów, dbając tym samym o komfort i zadowolenie Klientów. W zakresie hydrauliki siłowej obsługujemy Klientów z miast takich jak: Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław, Łódź i reszta kraju. Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta oraz duża dostępność będzie wpływać w coraz większym stopniu na zadowolenie odbiorców naszych produktów i usług.

Współpraca, która daje korzyści – hydraulika siłowa

Aby nasze rozwiązania były w pełni funkcjonalne i spełniały najwyższe oczekiwania, podejmujemy współpracę z solidnymi i sprawdzonymi Partnerami. Firma BIBUS MENOS Sp. z o.o. to firma nieustannie rozwijająca się i szukająca nowych rozwiązań. Współpracujemy zarówno z liderami na rynku hydrauliki mobilnej, m.in. z firmą Danfoss, jak i z firmami zajmującymi się produkcją nabojów hydraulicznych i kości zaworowych, tj. Sun Hydraulics. Podjęliśmy również współpracę z firmą Kawasaki, wzbogacając ofertę o silniki i pompy hydrauliczne. W naszej ofercie znajdą Państwo także produkty filtrujące marki Mahle oraz chłodnice olejowo-powietrzne Oesse.

Dzięki ciągłej kontroli oraz usprawnianiu działań naszej firmy, możemy zagwarantować Klientom wysoką jakość produktów oraz doskonałą opiekę – serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Korzystamy z innowacyjnych i rozbudowanych systemów testowych, a także sprawdzonych przyrządów pomiarowych marki Hydrotechnik. To wszystko sprawia, że oferowana przez nas hydraulika siłowa w każdym z naszych oddziałów spotyka się z ogromnym zadowoleniem ze strony naszych Klientów, co pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Więcej informacji na temat firmy BIBUS MENOS znajdą Państwo na naszej stronie: www.bibusmenos.pl

Zapoznaj się z ofertą naszych produktów:

hydraulika siłowa kraków hydraulika siłowa poznań hydraulika siłowa warszawa hydraulika siłowa wrocław hydraulika siłowa łódź
Rozdzielacze
proporcjonalne
PVG 120
 Rozdzielacze
proporcjonalne
PVG 32
 Silniki
tłoczkowe
serii H1
Pompy
tłoczkowe
serii H1
Silniki
hydrauliczne
orbitalne 

 
Sprawdź bogatą ofertę BIBUS MENOS z innych branż na stronie INNE USŁUGI.

24 lata

doświadczenia na polskim rynku

71 lat

doświadczenia w holdingu

117 pracowników

świetnie wykwalifikowanych

50 000

artykułów w ofercie

25 000 faktur

wystawianych każdego roku

3 800 klientów

aktywnych i zadowolonych

2 000 m2

hal produkcyjnych

20 000 m3

przestrzeni magazynowej

9001

norma ISO - jakość ponad wszystko!

hydraulika siłowa