Kontakt

Koordynator Sprzedaży

Monika Wołodźko
tel: +48 58 76 27 216
e-mail: mw@bibusmenos.pl

Formularz kontaktowy

Prosimy o podanie adresu e-mail lub nr telefonu, aby nasz konsultant mógł się z Państwem skontaktować

Oddziały

Pomiar zanieczyszczenia cieczy hydraulicznych dzięki urządzeniu Patrick firmy Hydrotechnik

W celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności podzespołów hydraulicznych, takich jak rozdzielacze, pompy i silniki, które uzbrajane są w coraz to nowsze rozwiązania techniczne, należy pamiętać o jakości i czystości oleju, przy udziale którego pracują.  Firma Hydrotechnik wychodzi naprzeciw klientom i prezentuje proste urządzenie pozwalające na szybki pomiar zanieczyszczeń oleju cząsteczkami stałymi.

Zobacz więcej

Pompy zębate TUROLLA – maksymalna redukcja hałasu

Właściwe dbanie o środowisko naturalne odnosi się w dużej mierze do poziomu dźwięku, który emitują wszelkiego rodzaju maszyny. Jeżeli są one wyposażone w układy hydrostatyczne powinny posiadać odpowiednio zoptymalizowany oraz zredukowany poziom hałasu, który generują. Głównym źródłem hałasu w takim układzie jest pompa zębata, dlatego należy zadbać o odpowiedni dobór tego komponentu w układzie hydrostatycznym. Pompy zębate shhark® marki Turolla posiadają niezwykle niski poziom hałasu w porównaniu z dostępną ofertą rynkową.

Zobacz więcej

miniBOOSTER

Wzmacniacz ciśnienia miniBOOSTER – innowacyjne rozwiązania w budowie maszyn i urządzeń górniczych.

Wzmacniacz ciśnienia HC6D2W miniBOOSTER oferuje bogaty zakres dedykowanych rozwiązań, opracowanych w celu obniżenia kosztów eksploatacji i energii, dzięki podnoszeniu ciśnienia instalacji w zakresie 20 – 5000 bar. Wzmacniacz pozwala uzyskać wysokie ciśnienie cieczy roboczych, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego ciśnienia w układzie. Do zbudowania urządzenia wykorzystano komponenty niskociśnieniowe, co eliminuje konieczność aplikowania drogich elementów wysokociśnieniowych. Ponadto elementy niskociśnieniowe można w prosty sposób zintegrować z dowolnym układem.

Zobacz więcej