Kontakt

Koordynator

Monika Wołodźko
tel: +48 58 76 27 216
e-mail: mw@bibusmenos.pl

Formularz kontaktowy

Oddziały

Hydraulika siłowa Katowice

Hydraulika siłowa katowice - herb miastaNasza firma działa na rynku polskim od 1994 roku dostarczając produkty i rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej oraz innych dziedzin przemysłu. Współpracujemy z firmami związanymi z przemysłem górniczym, transportem publicznym oraz wieloma innymi przedsiębiorstwami działającymi na terenie Górnego Śląska.

REALIZACJE NA ŚLĄSKU

Naszą główną domeną jest hydraulika siłowa, natomiast nie boimy się wyzwań z innych dziedzin przemysłu. W swojej działalności jesteśmy nastawieni na profesjonalizm, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem zapewnia kompleksowe rozwiązanie problemu i wysoki poziom obsługi. Przykładem naszej realizacji jest poniżej przedstawiona pozioma prasa hydrauliczna o konstrukcji bramowej, którą dostarczaliśmy do Zakładu Usługowo Remontowego Tramwajów Śląskich.

Prasa hydrauliczna bramowo PPH służy między innymi:

  • nakładaniu piast kół zębatych na osie tramwajowych przekładni napędowych,
  • wymianie osi wirników maszyn elektrycznych,
  • wciskaniu i wyciskaniu kół biegowych tramwajowych na osie zestawów kołowych,
  • wprasowywaniu piast kół biegowych na osie tramwajów,
  • wymianie sprzęgieł gumowych zestawów kołowych,
  • wprasowywaniu i wyprasowywaniu łożysk zabudowanych na osiach tramwajowych.

 

Serwis hydrauliki siłowej Katowice

W biurze w Katowicach mamy wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która pozostaje do Państwa dyspozycji również w zakresie serwisu hydrauliki siłowej. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu potrafią szybko i skutecznie wytypować komponenty wymagające naprawy bądź wymiany. Gdy wadliwe komponenty wymagają specjalistycznych testów, w centrali posiadamy rozbudowane stanowisko testowe, pozwalające zdiagnozować uszkodzony podzespół i dokonać jego naprawy.
Zapraszamy do kontaktu.

Hydraulika Siłowa Katowice

Rafał Macek
Tel.: +48 32 203 95 75
Mob.: +48 604 468 084
mra@bibusmenos.pl

Biuro Handlowe
ul. Porcelanowa 23
40-246 Katowice

tel. +48 32 203 98 88
tel. +48 32 203 98 89
bh.katowice@bibusmenos.pl

Serwis hydrauliki siłowej i usługi z tego zakresu świadczymy także na terenie innych miast Górnego Śląska: Gliwice, Bytom, Zabrze, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Knurów, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Radzionków.

Szczegóły przykładowych realizacji i dane kontaktowe do pozostałych oddziałów firmy: Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź, Rzeszów oraz Szczecin.